Etnogrāfiskā māja Laipas

Etnogrāfiskā māja Laipas

Etnogrāfiskā lauku viensēta Laipas – ir no Latgales atvesta simtgadīga guļbūve, no jauna uzbūvēta nomaļā vietā Lojas upītes krastā, saglabājot tās autentiskumu.
Šajā mājā līdz brīdim kad tā tika pārvesta, nekad nav bijis elektrības un mēs esam centušies saglabāt tās auru. Un šādās vēsturiskās mājās nav virtuves un labierīcības. Līdz ar to atsevišķā netālu (10 m attālumā) uzbūvētā namiņā ar terasi izvietota mūsdienu prasībām atbilstoša virtuve un sanitārais mezgls ar divām tualetēm un dušu.
Māja, kas ir 140m2 liela, ir piemērota nelielu viesību un semināru rīkošanai (maksimums 20 cilvēku), kā arī kā lieliska brīvdienu māja.
To piedāvājam izmantot kopā ar vēsturisku melno pirti vai ar malku kurināmu pirtiņu blakus (15 m attālumā) no mājas.
Pirmajā stāvā ir viesistaba ar kamīnu un lielu galdu un guļamistaba ar kamīnu un ar divguļamo gultu un vienvietīgo gultu.
Otrajā stāvā 2 istabas. Vienā ir divguļamā istabā ir divguļamā gulta un 3 vienvietīgās gultas. Otrā istabā ir 3 gultas, no tām viena divvietīgā.

Viensēta atrodas meža ielokā, pie mājas ir liela pļava un dīķis. Nav redzamu un dzirdamu kaimiņu. Taj pat laikā pilsētas un jūra ir 20 minūšu brauciena attālumā

Brīvdienu mājas

Brīvdienu māja ar neierobežotu pirts lietošanu:

Svētdiena-ceturtdiena 120 eur/2 personas +15 eur/katra nākamā

Piektdiena – 130 eur/2 personas +15 eur/karta nākamā 

Sestdiena – 140 eur/2 personas + 15 eur/katra nākamā

Četrkājainie draugi – 10 eur/katrs

Svētku dienās cenas var mainīties. Īrējot uz vairākām dienām, tiek piemērotas atlaides. 

Rezervē Etnogrāfisko māju Laipas